top of page

PIVOVAR

BUBENEČ

PRODEJ PIVA S SEBOU

VŠECHNA PIVA NA ČEPU SI LZE ODNÉST S SEBOU V PLECHOVCE, PET LÁHVI, NEBO SI PŘIJĎTE SE DŽBÁNKEM :)

NA GRILOVAČKU S PŘÁTELI, OSLAVY, SVATBY ATD. NABÍZÍME PRODEJ SUDŮ O OBJEMU 20, 30 A 50L.

K SUDU SI U NÁS MŮŽETE ROVNOU PRONAJMOUT I VÝČEPNÍ ZAŘÍZENÍ.

A POKUD CHCETE MÍT OSLAVU S VEŠKEROU PARÁDOU, JE MOŽNÉ SI PRONAJMOUT I NÁŠ BUBENEČSKÝ BEERTRUCK

ZASTAVTE SE U NÁS, NAPIŠTE NEBO ZAVOLEJTE A VYMYSLÍME ŘEŠENÍ PRO VÁS NA MÍRU :)

  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh

AKTUÁLNĚ NA ČEPU

NEALKO

Taky je vám vždycky líto, když si u nás k obědu nemůže dát pivínko, protože pak musíte fungovat anebo řídit?

Tak už nemusí! Přátelé, máme na čepu naše vlastní nealko! Uvařili jsme ho z plzeňského sladu a chmelů Kazbek a Harmonie, je kvašené speciálním kmenem kvasnic, které vytváří jen malé množství alkoholu. Díky nízkému prokvašení je v pivu cítit mladinová chuť, doplněná příjemnou hořkostí.

FARM HOUSE ALE

Do našeho farmhouse jsme použili asi nejvíce druhů obilovin ze všech našich piv. Základem je plzeňský slad, doplněný spádovým sladem, torrefikovanou pšenicí, pšeničnými vločkami a kyselým sladem. Vzniklo z toho hodně esterové pivo, podobné pivům pšeničným. Do prodeje se bude dostávat postupně v různých stupních zralosti. Nejmladší bude mít bezmála měsíc, na čepu bude od dneška.

AMERICAN LAGER

klasický ležák z amerického chmele Comet. O něco zajímavější než české ležáky, ale žádná extra voňavka. Prostě pití na celý večer :)

SMASH PATAGONIA

Tuhle speciální novinku na čepu jsme si pro vás vymazlili a chmel na ni přivezli až z Argentiny. A co naši kluci s tímhle experimentálním chmelem vymysleli? Smash Patagonia! Po dry hopu z něj byl cítit hlavně česnek, to se naštěstí ale rychle změnilo.

Z česneku zůstal jen náznak a do popředí vstoupilo červené ovoce. Stejně jako Mapuche, ani tenhle speciál už se nebude opakovat. Tak se stavte :)

BUBENEČSKÝ TŘÍRMUT

Štamgasti si ho vyžádali a my jim nemůžeme přeci říct ne! Takže jsme opět uvařili Třírmut! Jedná se o nejsložitější rmutovací postup vůbec, u kterého se část díla se sladem přivádí do varu rovnou třikrát. Díky tomu jsou piva vařená tímto postupem sladovější a plnější. Na hořkost jsme použili český chmel Harmonie. Pivo je to opět boží, ale zase trochu jinak :)

BUBENEČSKÝ STOUT                                                                                                  

0,5l - 85 Kč / 03l - 68 Kč / láhev 0,75l -139  Kč / plechovka 0,47l - 75 Kč

Na ten jsme hrdí, moc se nám povedl. Krásně pitelný tmavý stout, s tóny čokolády kávy. Použili jsme chmel East Kent Golding.

 

                                                                

 

​​BUBENEČSKÝ LEŽÁK

0,5/0,3l - 76/59 Kč  -  PET láhev 1 litr: 110 Kč  -  plechovka 0,47l: 57 Kč  -  sudové pivo: 58 Kč/litr

Bubenečský ležák je naše (i vaše) láska, naše stálice a naše nejprodávanější pivo. Vyznačuje se vyšší hořkostí, středním řízem a střední až nižší plností. A taky vyhrál druhý ročník První pivní extraligy a stal se Králem Prahy, tedy nejlepším ležákem na území Prahy za rok 2018 :)

BUBENEČSKÝ ALE 

0,5/0,3l - 79/63 Kč  -  PET láhev  1 litr: 118 Kč  -  plechovka 0,47l: 61 Kč  -  sudové pivo: 60 Kč/litr

Bubenečský ALE má vysokou hořkost, střední říz, nižší plnost a výrazné tóny citrusů díky amerických chmelům.

 

 

CENY U SUDOVÉHO PIVA  JSOU UVEDENY ZA LITR. PRONÁJEM VÝČEPNÍHO ZAŘÍZENÍ 100 Kč/den.

ZÁLOHA NA SUD  (pouze v hotovosti)  1.500 Kč.

CENY JSOU UVEDENY VČETNĚ DPH.

aktualne na čepu

 

A NĚCO Z MINULOSTI:

NESTIHLI JSTE OCHUTNAT? NEBUĎTE SMUTNÍ. PRAVIDELNĚ VAŘÍME  NOVÁ PIVA, TAK SLEDUJTE NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ,

AŤ VÁM ZASE NĚCO NEUNIKNE :)

  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh

IPL

Tady dominuje klasická bubenečská hořkost. Chmely Galaxy s naším oblíbeným Wolfem se postarali o aroma tropického ovoce.

IPA 15

Těžší pivo, výrazně chmelené Mandarina Bavaria, Wolf, Mosaic. V pivu je cítit výrazné ovcné aroma (mandarinky, citrusy). Po napití přechází chutě citrusů  v intenzivní hořkost.

DDH

DDH na čepu. Novinka z amerického chmelového blendu Aloha. Osvěžující dvakrát za studena chmelený ležák s aroma tropického ovoce

a kokosu. Tohle pivo, to je tekutá dovolená, přátelé :)

BUBENEČSKÁ BRUTIPA

Po BrutAle a BrutLageru jsme uvařili BrutIpu! Ve vůni a chuti jsou cítit citrusové tóny, sladové tělo v tomto pivu prakticky neexistuje. Je to hodně suché a hoooooodně silné pivo, tak si dejte bacha, přátelé :)

WINTER ALE

Letošní Winter Ale je těžké pivo hodící se na chladné zimní večery díky své hutnosti, přesto nepostrádá svěžest, kterou mu dodává německý chmel Mandarina. Má medovou barvu a kromě Mandarina jsme použili i chmel Cascade.

Vzniklo pivo jemné hořkosti s nádechem mandarinky, broskví a taky oříšků. To je díky vyššímu podílu mnichovského sladu.

FRESH FROZEN MOSAIC

na studené chmelení byl použitý chmel Mosaic, který byl hned po sklizní zmrazen. Má tedy vlastnosti čerstvého chmele.

Neskutečně osvěžující a podle slov Michala: "mňamina"!

OVESNÝ LEŽÁK 13

Ovesný ležák je vařený stejným postupem jako naše vlajková loď. Do sypání jsme dali 25% ovesného sladu, je o něco drsnější než náš běžný ležák, ale ovesný slad dodal pivu velmi zajímavé tóny. Za sládky je tento ležák výrazně zajímavější než předchozí žitný ležák.                                                                              

BUBENEČSKÝ PHILLY SOUR 12

První kyseláč z naši produkce se vyprodal rychlostí blesku, proto jsme pro vás uvařili další! Philadelphia sour, kyseláč vyrobený metodou kysnutí v tanku pomocí speciálních kvasnic. Ochucený bude postupně různými ovocnými pyré.

EARL GRALE

Limitovaná zimní edice. Tohle pivko dozrávalo na čaji Earl Grey.

BUBENEČSKÝ TŘÍRMUT

Na četné žádosti našich štamgastů jsme znovu uvařili Třírmut. Už potřetí :)

Jedná se o nejsložitější rmutovací postup vůbec, u kterého se část díla se sladem přivádí do varu rovnou třikrát. Díky tomu jsou piva vařená tímto postupem sladovější a plnější. Na hořkost jsme použili český chmel Harmonie. Pivo je to opět boží, ale zase trochu jinak :)

BUBENEČSKÝ STOUT                                                                                                  

Na ten jsme hrdí, moc se nám povedl. Krásně pitelný tmavý stout, s tóny čokolády kávy. Použili jsme chmel East Kent Golding.

BUBENEČSKÁ APA 11

Lehký světlý ejl s výraznou chmelovou vůní. Do varu jsme dávali chmel Mosaic, ktery pivu dává příjemnou hořkost, na dry hop jsme použili chmelový blend Cryopop, díky kterému jsou z piva krásně cítit citrusy s květinovými tóny. Mimochodem, cryochmel jsme použili vůbec poprvé!  Víte, co cryo chmel je? Vyrábí se speciálním postupem z chmelových hlávek, které se vymrazují pomocí dusíku za velmi nízkých teplot. Odstraní se tak přebytečné látky a zároveň perfektně zachovají všechny požadované chmelové vlastnosti. Výsledný produkt – prášek je mnohem koncentrovanější, než standardní chmelové pelety. Ochutnali jste už někdy pivo s cryo chmelem?

BUBENEČSKÝ DDH  LAGER      

DDH aneb double dry hopped je  za studena dvakrát chmelený ležák. Poprvé se chmel sype na začátku kvašení a podruhé nakonec. Chmelili jsme chmelem Idaho.

BUBENEČSKÝ MILKSHAKE NEIPA 16

Silná NEIPA s přídavkem laktózy, chmelená našimi oblíbenými chmely Wolf, Mosaic a Galaxy a také experimentální odrůdou HBC630. Výsledkem je šťavnaté pivo s ovocným a citrusovým aroma a chutí, které je díky laktóze příjemně nasládlé.

 

BUBENEČSKÁ ŽITNÁ IPA

Prokopovo první slova po ochutnání: "tak to je fakt dobrý, to mi fakt chutná " . Žitný slad výrazně zvyšuje plnost, která hezky vyvažuje vysokou hořkost.

BUBENEČSKÁ SESSION NEIPA

NEIpa alias New England Ipa je zakalené málo hořké aromatické svrchně kvašené pivo. Zakalené je díky ovesným vločkám  a speciálním NEIpovým kvasnicím. Chmelili jsme jihoafrických chmelem Southern Star a americkým Strata

HAZY RED ALE

Hezky vyvážená dvanáctka chmelená naším oblíbeným chmelem Barbe rouge. Anglický crisp Brown malt dodává příjemné kávové aroma.

BUBENEČSKÝ BRUTLAGER 2

Náš první brut nás i vás moc bavil, tak jsme se rozhodli udělat další. A jak máme ve zvyku, jen jsme vyměnili chmel. Místo novozélandského Nelsona jsme použili americký Ekuanot, který dává pivu aroma citrusů a papáji. Opět velmi lehké, pitelné a extrémně zrádné.  Přijďte ochutnat :)

SALAGER

SAlager je dalším pivem z naší série zahraničních ležáků. Tentokrát single hop z jihoafrického chmele Southern Star.

BUBENEČSKÝ APL 10

Dobrá zpráva je, že máme novinku na čepu. Vlčka! Tedy APL 10 alias American pale lager, spodně kvašené pivo, které jsme za studena chmelili našimi oblíbenými chmely Wolf (Vlček) a Mosaic, Je v něm cítit jemné aroma broskve a květin.

BUBENEČSKÁ OSMIČKA

Sezóna jednoho z našich nejoblíbenějších piv je tu! Na naší osmičce jsme si dali pořádně záležet, jelikož jsme se báli, aby to nebyla jen rezavá voda. Použili jsme tedy opravdu mnoho (na osmičku) chmele jedné z nejzajímavějších českých odrůd - Kazbek.

SMASH LUMBER JACK

Pamatujete si, jak jsme si vezli z Kanady chmel? Má za sebou dlouhou cestu lodí a za to ještě jednou patří dík kamarádovi Radkovi Hášovi!! Taky to vypadá, že to je možná jeden z posledních single hopů z naši produkce. Dochází nám totiž země, odkud si chmely vozíme :)
A teď k té novince - Smash Lumberjack jsme uvařili z kanadského chmele Lumberjack, v chuti i vůni je cítit meloun, sladké citrusy a vše je podtržené vysokou hořkostí.

 

BUBENEČSKÝ KYSELÁČ

Poprvé je v Bubenči náš vlastní kyseláč! Neskutečně osvěžující dvanáctka bude k dispozici v několika verzích, základní neochucená už je na čepu a ochucené ovocným pyré coming soooooon!

BUBENEČSKÝ S LAGER

Další ze série ležáků ze zahraničních chmelů. Stejná receptura jako flager jen zaměněny francouzské chmely za slovinské. Posuďte sami, které jsou lepší

BUBENEČSKÝ TŘÍRMUT

Na četné žádosti našich štamgastů jsme znovu uvařili Třírmut. Jedná se o nejsložitější rmutovací postup vůbec, u kterého se část díla se sladem přivádí do varu rovnou třikrát. Díky tomu jsou piva vařená tímto postupem sladovější a plnější. Na hořkost jsme použili český chmel Harmonie. Pivo je to opět boží, ale zase trochu jinak :)

BUBENEČSKÝ BRUTLAGER

Piva tohoto stylu mají nízký nebo až nulový obsah cukru, jsou velmi suchá a sycená přírodním oxidem uhličitým. Taky se jim proto říká "pivní šampaňské". Od ležáku všichni čekají plnost, ale nenechte se mýlit, s brutem to nejde dohromady! Je málo hořký, voňavý a použitý novozélandský chmel Nelson sauvin tomu sám o sobě dodal vinné aroma. Výsledkem je lehké, nebezpečně pitelné pivo.

BUBENEČSKÁ HAZY IBA 

Uvařili jsme pro vás pivo, tmavé a kalné. Použili jsme kombinaci anglického chmele s vůní lékořice a německého chmele  s aromatem melounu s velkým množstvím čokoládového sladu. Výsledek musíte ochutnat sami.

BUBENEČSKÝ FLAGER 

Po sérii Smash, kde jsme měnili jen chmely, jsme se rozhodli udělat to samé, jen s ležáky. První z nich je ležák z francouzských chmelů Flager.

BUBENEČSKÝ ZAPPA LAGER

Takový to, když chcete praktikanty naučit co nejvíc a dáte jim i odpovědnost a ono to úplně nedopadne podle vašich představ.

Takže tu původně plánovanou DDH dvanáctku jsme nezvládli uvařit jako dvanáctku a aby série DDH nevypadala divně, tak jsme ji přejmenovali. Dámy a pánové, máme novinku na čepu - Zappa Lager. Nebo bychom to taky mohli okecat tím, že jsme snížili na jaro a léto stupňovitost, aby se to dalo lépe pít. Vyberte si, jaká verze vám sedí víc a přijďte ochutnat! Ono se to těm praktikantům nakonec docela povedlo

BUBENEČSKÝ BRUTALE

Jedná se o hluboce prokvašené pivo, které se pije samo. Přidali jsme k tomu bohatý dryhop chmely Barbe rouge(FR) a Monroe (GER),

díky kterým pivo nádherně voní po jahodách.eckého chmele  s aromatem melounu s velkým množstvím čokoládového sladu.

Výsledek musíte ochutnat sami.

BUBENEČSKÝ ŽITNÝ LEŽÁK

Z tohoto piva se regulerně najíte, jedná se o suverénně nejplnější pivo, které jsme v pivovaru měli. Plnost je podtržena českými chmely.

Říka se, že hlad je převlečená žízen, tak se k nám přijďte najíst :)

BUBENEČSKÝ POLOTMAVÝ LEŽÁK 12                   

Použili jsme náš oblíbený čokoládový slad a nový český chmel Bumerang. Samozřejmě jsme dodrželi naší tradiční hořkost, sladká polotmavá piva u nás opravdu nečekejte

 

BUBENEČSKÝ DDH               

Je tady nové ddh, upřímně asi to nejlepší co jsme zatím uvařili. Neskutečné aroma dodává Riwaka, novozélandský chmel jehož předkem je naše zelené zlato - poloranný červenák.

BUBENEČSKÝ TŘÍRMUT                                                     

Uvařili jsme pro vás další z našich ležáků, vařených na tři rmuty. Jedná se o nejsložitější rmutovací postup vůbec, u kterého se část díla se sladem přivádí do varu rovnou třikrát. Díky tomu jsou piva vařená tímto postupem sladovější a plnější. Na hořkost jsme použili český chmel Harmonie. Pivo je to opět boží, ale zase trochu jinak :)

BUBENEČSKÝ WINTER ALE 14

nebyli bychom v Bubenči, kdybychom opět nepoužili nový chmel. Držíme se tradice našich Winter ale, takže po českém Saturnu a Mimose jsme použili Blues, který jste už mohli ochutnat v našem novém ležáku.

BUBENEČSKÝ DDH

Další z naší série ddh, tentokrát s novým americkým chmelem Zamba.

BUBENEČSKÝ LEŽÁK 13 BLUES                      

Máme nový ležák - Bubenečský ležák 13 z českého chmele Blues. Vyznačuje se intenzivní ovocnou vůní, následovanou vysokou hořkostí.

 

BUBENEČSKÁ WEST COAST IPA 2             

Zkusili jsme si znovu uvařit naši WC IPU. A protože si rádi hrajeme a zkoušíme dělat věci jinak, tak jsme ponechali původní recepturu a změnili chmel.  Je výrazně hořká a voní po ananasu z nového amerického chmelu Bru-1.

 

BUBENEČSKÁ OSMIČKA                                

Sezóna jednoho z našich nejoblíbenějších piv je pro rok 2021 za námi. Ale nebojte se, Osmička patří mezi naše stálice a nejoblíbenější piva, takže se s ní zase shledáte v roce 2022!

Na naší osmičce jsme si dali pořádně záležet, jelikož jsme se báli, aby to nebyla jen rezavá voda. Použili jsme tedy opravdu mnoho (na osmičku) chmele jedné z nejzajímavějších českých odrůd - Kazbek.

BUBENEČSKÝ DDH LAGER                               

Kromě West Coast IPY jsme si uvařili znovu i DDH Lager - za studena dvakrát chmelený ležák. Recepturu jsme použili původní a opět jenom změnili chmel. Teď je sladší a výrazně voňavý. Dejte nám vědět, jak vám chutná, zajímá nás to :)

BUBENEČSKÁ SESSION IPA TRIUMPH        

Druhá letní novinka!  K otevření hospod jsme uvařili druhou session IPA, symbolicky z chmele Triumph. Tato IPA odpovídá spíše klasické english IPA, parádní hořkost s tóny mandarinek.

 

BUBENEČSKÁ WEST COAST IPA                    

Se studentem Tomášem z Podskalské jsme uvařili West coast ipu z chmelu Mosaic a Idaho gem. Ochutnejte sami, myslíme že se povedla!

BUBENEČSKÝTŘÍRMUT LEŽÁK                      

Znovu jsme uvařili třirmutový ležák. Tentokrát jsme nevyužili recepturu našeho klasického ležáku, ale postavili novou. Navíc jsme využili experimentální chmel Mimosa. Dopadlo to skvěle, máme krásně vyvážený ležák s nádhernou barvou.

BUBENEČSKÁ SESSION IPA TRIUMPH        

Druhá letní novinka!  K otevření hospod jsme uvařili druhou session IPA, symbolicky z chmele Triumph. Tato IPA odpovídá spíše klasické english IPA, parádní hořkost s tóny mandarinek.

 

BUBENEČSKÝ DDH APL                                     

A třetí z letních novinek je dvakrát za studena chmelá devítka. Použili jsme francouzský chmel barbe rouge, který se na léto skvěle hodí

BUBENEČSKÁ SESSION IPA                            

První z letních novinek je Bubenečská session IPA, nižší stupňovitost podporuje pitelnost. Jako chmel jsme si vybrali Eldorado, relativně mladou americkou odrůdu s tóny tropického ovoce.

 

BUBENEČSKÝ PLÁN B                                             

S našimi přáteli z pivovaru Ossegg Praha jsme tentokrát uvařili ležák, k chmelení jsme použili české chmely -

Kazbek a Žpč. Vyšla z toho skvělá kombinace hořkosti a pitelnosti. Děkujeme týmu Ossegg Praha za spolupráci.

 

APA 12 - UVAŘENO VE SPOLUPRÁCI S PIVOVAREM OSSEGG PRAHA

Vzhledem k technických problémům v našem pivovaru jsme se rozhodli uvařit pivo s našimi přáteli z pivovaru Ossegg Praha. Výjimečně jsme udělali single hop ze známého amerického chmelu - amarillo. V chuti i vůni převládají citrusy, meruňky a broskve.

BUBENEČSKÝ DVOURMUTOVÝ SHINE

saaz Shine je experimentální odrůda Žateckého chmele, kterou jsme získali z chmelařského institutu v Žatci a rozhodli jsme se ho uvařit na dva rmuty. A taky jsme poprvé u nás v pivovaru použíli kvasnice s189. Vyšel z toho vyvážený ležák, který se skvěle pije.

BUBENEČSKÝ SINGLE HOP LUNGA

Nový single hop z polského chmele Lunga, v chuti i vůni můžete poznat ananas a lesní ovoce.

BUBENEČSKÁ IPA                                                     

Zase jsme uvařili IPU. A protože se snažíme posouvat stále dál, tak jsme oproti původní receptuře úplně odebrali karamelové slady a vyměnili chmely za novější a ne tak okoukaný jako je Citra. S výsledkem jsme maximálně spokojeni, ale finální hodnocení necháme na vás :)

BUBENEČSKÝ DDH LAGER

Víte, co znamená zkratka DDH? Double dry hopped, tedy dvakrát chmelené za studena.
Náš ležák jsme nachmelili americkým chmelem Lemondrop. Jednou na začátku kvašení a podruhé na konci.
Vyšel z toho příjemný ležák, který voní méně, než jsme čekali, o to víc je ale vyváženější a pitelnější.
Ostatně, přijďte se přesvědčit sami

BUBENEČSKÝ PHIL IPL

Phil IPL14 je silné spodně kvašené pivo, které jsme vařili s domovařičem Filipem podle jeho receptury. Použili jsme karamelový a pšeničný slad, Nugget, citru, cascade. Výsledek je super, ale o tom se musíte přesvědčit sami.

WINTER ALE VOL 2

Tak jsme uvařili druhou verzi našeho Winter Ale. Není tak navoněný jako ten ten první, ale o to víc je pitelný! V chuti jsou cítít tmavé slady. Je až nebezpečnej chutnej, jak říká náš sládek Michal :)

BUBENEČSKÝ SINGLE HOP LUNGA

Nový single hop z polského chmele Lunga, v chuti i vůni můžete poznat ananas a lesní ovoce.

BUBENEČSKÝ SINGLE HOP SATURN

Saturn je další single hop, tentokrát z experimentálního chmele Saturn, který výrazně voní po citrusech. To u českého chmelu rozhodně není pravidlem. Nové experimentální odrůdy se jmenují po planetách (Saturn, Uran, Venuše), protože jejich vůně je oproti klasickým českým chmelům jak z jiné planety.  Chmel jsme získali z chmelařského institutu v Žatci.

BUBENEČSKÝ WINTER ALE

Winter ALE je polotmavé svrchně kvašené pivo. Chmelili jsme jen českými chmely sládkem a Žpč do varu, Saturnem do studeného chmelení. Barvy jsme dosáhli použitím čokoládového sladu. Jedná se o zemité pivo s jemnými tóny citrusů.

BUBENEČSKÝ TŘÍRMUTOVÝ LEŽÁK

Bubenečský třirmutový ležák. Máme rádi výzvy a tak jsme se rozhodli zkusit uvařit náš ležák tím nejtěžším způsobem. Normálně vaříme na jeden rmut, tentokrát jsme vařili na tři. Díky tomu je v pivu cítit výraznější sladová linka.

BUBENEČSKÁ OSMIČKA

Na osmičce jsme si dali pořádně záležet, jelikož jsme se báli, aby to nebyla jen rezavá voda. Použili jsme tedy opravdu mnoho (na osmičku) chmele jedné z nejzajímavějších českých odrůd - Kazbek.

BUBENEČSKÝ SINGLE HOP MAPUCHE

Novinka z argentinského chmele Mapuche, který jsme si sami dovezli ze země původu. V pivu jsou cítit lesní plody. A je to náš asi nejspeciálnější speciál, protože tohle pivo už jen tak znovu vařit nebudeme! Tak se stavte, ať vám neuteče ta příležitost ho ochutnat :)

BUBENEČSKÝ APL

Bubenečský APL je spodně kvašená, parádně hořká desítka. Vařili jsme ho z našich oblíbených chmelů, Barbe Rouge

a Styrian Wolf.


AFRICAN QUEEN - INDIA PALE ALE
PIVO UVAŘENÉ SPOLEČNĚ S PIVOVAREM OSSEGG PRAHA

Silné svrchně kvašené světlé pivo, které jsme uvařili ve spolupráci s Pivovarem Ossegg Praha a jejich sládkem Filipem Žabou. Je z jihoafrického chmele a podlě něj dostalo i své jméno. Seznamte se s Královou :)

 
BUBENEČSKÁ IPA
IPA má vysokou hořkost, střední říz, nižší plnost, lze cítit výrazné tóny citrusů díky amerických chmelům. Oproti klasickým „CZIPA“ má nižší aroma a vyšší hořkost. Nejvíce odpovídá English IPA.

BARBE ROUGE

Single hop ALE z francouzského chmele Barbe Rouge, který pivu dává velice zajímavou chuť podobnou ovocným žvýkačkám.

BUBENEČSKÝ TMAVÝ LEŽÁK

Naše tmavé pivo je oproti běžným tmavým pivům méně karamelové, suché a hořké. Je tmavý jako svědomí vaší ex nebo okno po včerejším mejdanu.

BUBENEČSKÝ WOLF
další single hop ze slovinského chmele Wolf (říkáme mu v pivovaru Vlček, podle jednoho ze spolumajitelů :) ), který pivu dává velice zajímavou chuť meruněk a broskví.

RAKAU

Další ze série single hopů, tentokrát jsme použili novozélandský chmel Rakau. V pivu jsou výrazné ovocné tóny, hlavně meruňky. Má střední až vyšší říz, nižší plnost, vyšší až vysokou hořkost.

SOUTHERN PASSION
Single hop ALE z jihoafrického chmele Southern passion, pivo dává aroma mučenky a grapefruitu.

bottom of page