top of page

piva v nabídce

OSMIČKA

Lehké letní pivo, které se u nás opakuje každoročně od jara do podzimu.

BUBENEČSKÝ PHILLY SOUR

První kyseláč z naši produkce se vyprodal rychlostí blesku, proto jsme pro vás uvařili další! Philadelphia sour, kyseláč vyrobený metodou kysnutí v tanku pomocí speciálních kvasnic. Ochucený bude postupně různými ovocnými pyré.

 

NEALKO

Taky je vám vždycky líto, když si u nás k obědu nemůže dát pivínko, protože pak musíte fungovat anebo řídit?

Tak už nemusí! Přátelé, máme na čepu naše vlastní nealko! Uvařili jsme ho z plzeňského sladu a chmelů Kazbek a Harmonie, je kvašené speciálním kmenem kvasnic, které vytváří jen malé množství alkoholu. Díky nízkému prokvašení je v pivu cítit mladinová chuť, doplněná příjemnou hořkostí.

 

FARM HOUSE ALE

Do našeho farmhouse jsme použili asi nejvíce druhů obilovin ze všech našich piv. Základem je plzeňský slad, doplněný spádovým sladem, torrefikovanou pšenicí, pšeničnými vločkami a kyselým sladem. Vzniklo z toho hodně esterové pivo, podobné pivům pšeničným. Do prodeje se bude dostávat postupně v různých stupních zralosti. Nejmladší bude mít bezmála měsíc, na čepu bude od dneška.

 

BUBENEČSKÝ LEŽÁK

Bubenečský ležák je naše (i vaše) láska, naše stálice a naše nejprodávanější pivo. Vyznačuje se vyšší hořkostí, středním řízem a střední až nižší plností. A taky vyhrál druhý ročník První pivní extraligy a stal se Králem Prahy, tedy nejlepším ležákem na území Prahy za rok 2018 

BRUT LAGER

Jedná se o zcela prokvašené pivo téměř bez těla a chuťový profil je blízký vínu, díky novozélandskémulu Nelson Sauvin a kyselému sladu.

BUBENEČSKÝ ALE 

Bubenečský ALE má vysokou hořkost, střední říz, nižší plnost a výrazné tóny citrusů díky amerických chmelům.

STOUT 

Naše snaha co nejvíce se přiblížit klasickému irskému stoutu. Pivo s nízkým řízem s výraznými tóny kávy a nižší až střední hořkostí.

NEIPA

Lehce zakalené pivo s výrazným chmelovým aroma a velmi nízkou hořkostí. Pivo je lehce nasládlé díky přidané laktóze.

Všechna piva na čepu si lze odnést s sebou v plechovce, pet láhvi, ve skle nebo si přijďte se džbánkem.

Nebo nikam nechoďte a my vám všechno přivezeme až domů!

Na grilovačku s přáteli, oslavu, svatby atd. nabízíme prodej sudů o objemu 20, 30 a 50 litrů. K sudu si o nás můžete rovnou pronajmout i výčepní zařízení.

A pokud chcete oslavu se vší parádou, je možné si pronajmout i náš BUBENEČSKÝ BEERTRUCK.

Nebo chcete něco úplně jiného? Zavolejte, napište nebo se rovnou zastavte a vymyslíme vám řešení na míru :)

bottom of page