top of page

O NÁS

Pivovar jsme založili v roce 2016 a nebudeme přehánět, když řekneme, že jsme o provozování a vedení pivovaru neveděli

v začátcích vůbec nic. To nám ovšem nebránilo vrhnout se po hlavě do pivovarnických vod, plavat a snažit se udržet nad hladinou.

Pražská prvorepubliková čtvrť Bubeneč nás učarovala, název pivovaru byl tedy jasná volba. Chtěli jsme vybudovat místo, kde by se nejen místní mohli setkávat nad dobrým a zajímavým pivem. Chtěli jsme, aby se pivovar stal součástí jak místní kultury, tak i společenského a sportovního života a aby se zákazníci pivem bavili stejně dobře, jako my. Zatím se nám to, alespoň doufáme, daří :)

 

Z počátku jsme byli "létající pivovar"a pivo vařili ve spřátelených pivovarech. Po rozsáhlé rekonstrukci v roce 2018 mohli zákazníci na podzim stejného roku ochutnat konečně "naši" vlastní várku. A od té doby jsme se nezastavili :) Našim sládkům Michalovi a Prokopovi jsme dali volnou ruku při vymýšlení nových piv a oni nás na oplátku nepřestávájí překvapovat svoji kreativitou!

 

Snažíme se pivovar neustále budovat, rozvíjet a vylepšovat. Otevřeli jsme kuchyni, kde nabízíme jednoduchá a poctivá jídla z kvalitních surovin. Nepoužíváme polotovary, pečeme si vlastní sladový chléb a koncept jídel je vymyšlený tak, aby doplnil

a podpořil chuť našeho skvělého piva.

 

Na konci roku 2021 jsme si přikoupili dva tanky, abychom měli kapacitu uspokojit poptávky piva, kterými nás zahrnujete.

Díky za to!

 

Celoročně máme na čepu náš Ležák a Ale, od jara do podzimu velmi oblíbenou Osmičku.

Na aktuální nabídku se můžete podívat TADY.

pivovarbubenec.png
bottom of page